Ceník služeb

Nemáte čas prát se s designem sami?

Už se na svůj web prostě nemůžete dále dívat?

Zakládáte vlastní firmu a chcete od začátku reprezentativní brand, který je konzistentní a odráží personalitu Vaší firmy?

Vaším logem se nechcete chlubit svým přátelům?

Stáhli jste si několik e-booků o SEO, ale stále nevíte, jak na to?

Pojďme to udělat správně.

Ušetřím vám čas a potíže.Mým cílem je proměnit vaše nápady ve skutečnost, zvýšit obrat vaší firmy a najít cestu k trvale udržitelnému procesu.

Branding & Design

TIMELINE: 3-4 týdny

INVESTICE OD:

20.000 Kč

£650 | 730€

Pomůžu vybudovat váš osobní nebo firemní brand. Vytvořím atraktivní design loga, firemní vizuální identitu, nebo na míru tvořené ilustrace. Nastavím jednotný směr vaší vizuální komunikaci.​

Webové stránky

TIMELINE: 4-6 týdnů

INVESTICE OD:

50.000 Kč 

£1600 | 730€

Mít solidní přítomnost na webu je zásadní pro každé podnikání. Váš web je často prvním místem kontaktu s publikem, proto musí vypadat profesionálně, věrohodně, být uživatelsky přívětivý a předvést jedinečný příběh vaší značky.​

Nebo jednotlivé služby

DESIGN

SEO

ILUSTRACE

Často kladené dotazy

Každý projekt začíná vlastním návrhem, protože po pravdě řečeno, potřeby každého jsou jiné a „nastavené balíčky“ pro mě, nebo pro mé klienty nefungovaly dobře. Projekty webových stránek se obvykle pohybují mezi 10 až 100 000Kč, některé se dělají za mnohem méně, jiné se dělají za mnohem více. Abych vám mohla poskytnout přesný odhad, kontaktujte mě prosím pomocí níže uvedeného formuláře.

Na začátku vždy vyžaduji 50% zálohu. Zbývající náklady jsou hrazeny v jedné nebo dvou splátkách, v závislosti na délce našeho projektu.

Délka projektu je velmi variabilní v závislosti na velikosti a složitosti webových stránek. Časový rámec se také liší v závislosti na včasnosti komunikace, svátcích, počtu revizních kol atd. Minulé projekty se pohybovaly od 4 do 12 týdnů. Ale nebojte se, odhadovaný časový rámec budete vědět dopředu než začneme.

To vše podrobněji probereme několikrát, než začneme s tvorbou webu, ale je to opravdu, opravdu důležité, takže jsem ráda, že se ptáte. Je vaše zodpovědnost poskytnout veškerý obsah vašeho webu (text + obrázky) před zahájením návrhu. Ano, to znamená, že budete muset udělat domácí úkoly.

Ano, měli byste očekávat, že nad tím budete hodně přemýšlet. A ano, dám vám spoustu pokynů a šablon, které vám s tím velmi pomohou. Ale opakuji: všechny texty a všechny obrázky musí být dokončeny a dodány, než začneme. Kromě organizování obsahu předem se očekává, že během naší spolupráce poskytnete důkladnou a promyšlenou zpětnou vazbu ve stanovených termínech.

Samozřejmě! Moje webové projekty obvykle začínají tím, že mi pošlete veškerý obsah včetně textu a obrázků. Pokud byste však chtěli najmout mě nebo jiného profesionála, který vám pomůže napsat perfektní text, nebo získat špičkové obrázky, dejte mi prosím vědět a já vám doporučím mé kolegy fotografy nebo copywritery.

Ještě jsem neměla nespokojeného klienta a taky doufejme, že nebudete ten první. Můj proces práce je vysoce kolaborativní a vy jste zapojeni do každého kroku, abyste zajistili, že jdeme směrem, který je v souladu s vaší firmou, značkou a vizí.

V každém projektu je zahrnuto 6ti měsíční období neomezené podpory, které platí od prvního dne spuštění stránky. Po skončení období podpory budete odpovídat za údržbu, zálohování a aktualizace vašeho webu vy.

Nabízím technickou podporu pro všechny weby WordPress, včetně údržby webových stránek, oprav chyb, analýzu klíčových slov, aktualizací webu, vylepšení designu, vývoj a strategie obsahu, tvorba blogu a SEO… jen abychom jmenovali alespoň některé. Zakupte si měsíční plán podpory, nebo plaťte každou hodinu podle potřeby (1500 Kč za hodinu)

Spokojení zákazníci & doporučení

"Veronika accomplished many projects that required both high level of creativity and technical skills. She is extremely fast-learning and willing to work on any project in order to learn from senior colleagues to gain new skills. I can say that Veronika is an outstanding person and her enthusiasm goes well beyond any bounds I have ever seen."

Ondrej Sedlacek | CEO | ACATILIA.CO.UK

"Veronika has been a major asset for 6M Digital Limited. She has delivered premium graphic design work on a consistent basis which has enabled our business to service clients effectively. Veronika has been very meticulous and attentive during the creative process. She has an uncanny ability to balance the needs of the client while also offering creative alternatives. Consistently she has delivered high quality work under in a professional manner and has always gone out of her way to ensure clients are adequately serviced."

Kern | CEO | 6M DIGITAL LIMITED

"As her tutor I have been impressed with her approach to projects, her dedication to her own learning and how she can independently produce materials to meet both the requirements of the workshop projects, and the deadlines associated to them."

G. Cruickshank | DESIGN LECTURER | MIDDLESEX UNIVERSITY, LONDON

Jste připraveni na změnu? Kontaktujte mě.

Pro vstupní konzultaci zdarma,

volejte +44 07544340264

nebo pište  [email protected]

Nebo si prohlédněte moje služby často kladené dotazy.